У Львові відкрили дитячий книжковий фестиваль [відео]

  Казковим парадом відкрили у Львові сьомий дитячий книжковий фестиваль. Центральними вулицями міста пройшли більше тисячі дитячих літературних героїв.

  На початку колони - гурт барабанщиць, а далі - маленькі Мальвіни, Золоті ключики, Шерлоки Холмси разом із Ватсонами, Спайдермени, Білосніжки та пірати з мавками. І це ще не повний список усіх учасників. Організатори сподіваються - фестиваль книги відвідає близько п’ятнадцяти тисяч дітей. Адже у рамках заходу проведуть триста найрізноманітніших забав для малечі. Зокрема, фестиваль читання, настільних ігор і спорту. Відбудуться і зустрічі з понад тридцятьома авторами дитячих книг із України, Польщі, Великої Британії і Швеції.

  Перший хлопчик: "Я Том Сойєр. Дуже мені сподобався персонаж, дуже веселий, пригодницький. Я читав книжку, і дуже хотів так одягнутися".

   Другий хлопчик: "Виступаю в ролі Буратіно. Мені подобається цей герой. Я люблю бути веселим".

   Хлопчики: "Ми Шерлок Холмс і доктор Ватсон. Нам дуже сподобався цей твір і ми вибрали таких персонажів".

   Лариса Василишин, організатор літературного параду: "Парад урочистий літературних героїв засвідчує про те, що ми вимагаємо від влади багато україномовних книжок. Оскільки хочемо читати книгу не тільки в електронному варіанті, а бачити мистецтво книжки паперової".

  Попередній матеріал
  Велелюдний протест ортодоксальних іудеїв у Єрусалимі
  Наступний матеріал
  Лавров: Росія постачає зброю сирійській владі
  Теги: