Коста-Рика оговтується від потужного землетрусу

  Від наслідків потужного землетрусу оговтується Коста-Рика. В країні тривають відновлювальні роботи. Підраховують і точну кількість загиблих. За даними Червоного Хреста- жертвами стихії стали щонайменше двоє. Водночас влада країни повідомляє, що минулося без жертв.

  Підземні поштовхи магнітудою у 7,6 сколихнули країну напередодні. Це був найпотужніший землетрус у регіоні за останні 20 років. Постраждала столиця країни. Втім, найбільше пошкоджень зазнали узбережні курортні райони. Там зруйновані десятки будинків, завалився щонайменше один міст, заблоковані кілька автошляхів. Стихія спричинила зсуви ґрунту, обірвала лінії електропередач і залишила сотні людей без свтітла та телефонного зв`язку. Нагадаємо, попередній потужний землетрус стався у Коста Риці у 1991-му. Тоді загинуло сорок сім людей.

  Мешканець: "Коли почався землетрус - на бульвар з усіх навколишніх будівель вибігли люди. Вони панікували. Поштовхи були надзвичайно сильними, ми усі це відчули. Люди розійшлися по домівках вже ближче до ранку, бо боялися нових підземних ударів".

  Лаура Чинчілья, президент Коста Рики: "У найбільш постраждалих районах - ми мобілізували рятувальників, громадські служби, Червоний Хрест, пожежників. Тож тамтешні мешканці можуть бути впевнені, що ми робимо усе можливе, аби швидко і ефективно подолати наслідки удару стихії".

  Попередній матеріал
  Передвиборча лихоманка впливає на усі аспекти життя американців
  Наступний матеріал
  Бої биків повернулися на іспанське телебачення
  Теги: