Бої биків повернулися на іспанське телебачення

  Бики засумували за червоним, а глядачі за биками. Бої биків - повернулися на іспанське телебачення. Напередодні увечері, вперше за шість років, іспанці змогли наживо подивитися кориду, що відбулася у північному місті Вальядолід.

  Показали три бої. У них взяли участь найвідоміші тореадори країни. Поціновувачі традиційної іспанської розваги - сприйняли шоу із захватом. Нагадаємо, телетрансляції кориди шість років тому заборонила тодішня влада. Втім, новий уряд це рішення скасував. Подейкують, що прем`єр Маріан Рахой - сам є завзятим фанатом боїв биків. Нагадаємо, виступи проти кориди - звучать у Іспанії дедалі голосніше. Каталонія у січні - повністю заборонила такі шоу. На Канарських островах - така ж заборона діє понад 20 років.  Втім, чимало іспанців - залишаються палкими прихильниками кориди.

  Мешканка: "Іспанські традиції останнім часом занепадають. Тож я дуже радий, що бої биків знову показують по телевізору, до того ж - на найпопулярнішому каналі. Це допоможе молоді знову пригадати наші звичаї і гідно їх оцінити".

  Мешканець: "Коли я був дитиною - часто дивився кориду по ТБ, і ніяких психологічних травм від цього не отримав. Зараз чимало іспанців виступають проти боїв з биками. А на мою думку - кожен мусить мати свободу вибору. Хто не хоче - нехай не дивиться, достатньо просто перемкнути канал. Гадаю, відновлення трансляцій кориди - це просто фантастично!".

  Попередній матеріал
  Коста-Рика оговтується від потужного землетрусу
  Наступний матеріал
  Справжній ажіотаж на дорогах Північної Кароліни викликав один з місцевих регулювальників
  Теги: