Уханьський коронавірус в Китаї
Уханьський коронавірус в Китаї 5 канал

Коронавірус: ВООЗ може запровадити надзвичайний стан у всьому світі

  Читайте по-русски
  Країни закликали забезпечити швидкий обмін інформацією щодо хвороби й прискорити скоординоване розроблення вакцин

  Надзвичайний стан у світі через коронавірус може оголосити Всесвітня організація охорони здоров'я. Чи варто це робити, обговорюють на екстреному засіданні, яке в ці хвилини відбувається у Женеві.

  Країни закликали забезпечити швидкий обмін інформацією щодо хвороби й прискорити скоординовану розробку вакцин, діагностику та терапію уражених. Кількість загиблих від недуги зросла до 170-ти. Загалом інфікованих – понад 7 тисяч 700 осіб. У Європі та Азії зафіксували нові випадки зараження. В Італії тим часом 6 тисяч осіб заблоковані на круїзному лайнері. На судні підозрюють спалах коронавірусу.

  Смертоносний коронавірус не збавляє темпів. Недуга вже поширилася на всі регіони Китаю. Зокрема, захворювання зафіксували в Гонконгу й Тибеті. В автономії тимчасово закрили всі пам'ятки. Тих, хто прибуває до регіону, обов'язково відправляють на двотижневий карантин. Критична ситуація у провінції Хубей – епіцентрі зараження. За добу кількість хворих там збільшилася більше, ніж на тисячу. До регіону постійно прибувають медики, аби допомогти боротися з недугою. Більшість з них відправляють до лікарень Уханя, звідки й поширився вірус.

  Попри нові випадки інфікування, Національна комісія охорони здоров'я Китаю заявила про зменшення кількості заражених у кількох провінціях, порівняно з попередніми днями. В аеропортах, метро та на залізничних станціях проводять суворий медичний контроль і дезінфекцію. На тлі спалаху хвороби в країнах Азії масово розкуповують медичні маски. Туреччина планує відправити до Китаю кілька мільйонів масок.

  Спалах хвороби досягне піку до середини лютого – припустила влада Китаю – і спаде до кінця березня. Однак у Всесвітній організації охорони здоров'я дають не такі оптимістичні прогнози: хвороба може ширитися і надалі.

  Як повідомляв 5.UA, з 4 лютого Україна призупиняє пряме авіасполучення з Китаєм. 

   

  Попередній матеріал
  Через прогули засідань народним депутатам у листопаді не виплатили майже 3 мільйони гривень
  Наступний матеріал
  ЄС остаточно завершив ратифікацію угоди про вихід Британії
  Loading...

  Україна призупиняє пряме авіасполучення з Китаєм

  Загроза коронавірусу: на круїзному лайнері через хворобу китайської пари застрягли 6 тисяч пасажирів

  Коронавірус із Китаю: у МОЗ проведуть засідання штабу

  Поширення коронавірусу в світі та рекомендації для українців – пресбрифінг

  У Херсоні госпіталізували чоловіка, який повернувся з Китаю: лікарі кажуть, що підозр не мають

  ВООЗ сликає екстрене засідання через спалах коронавірусу