Вірус, Китай
Вірус, Китай 5 канал

Коронавірус у Китаї: кількість жертв зросла до 132

  Читайте по-русски
  Загальна кількість інфікованих може становити 9239 осіб, заявила китайська влада

  Загальна кількість інфікованих коронавірусом 2019-nCoV в Китаї сягнула 5974 осіб, 132 з них померли. Про це повідомляє DW з посиланням на Національну комісію охорони здоров'я КНР.

  "У китайській провінції Хубей померли 26 осіб, інфікованих новим коронавірусом 2019-nCoV. Таким чином, загальна кількість жертв вірусу сягнула 132 осіб", – ідеться в повідомленні.

  Зазначається, що за останню добу виявлено 1459 випадків захворювання, і загальне їх число досягло 5974. А з урахуванням тих, у кого підозрюють коронавірус, загальна кількість інфікованих може становити 9239 осіб, заявила китайська влада.

  DW уточнює, що за межами КНР станом на вечір 28 січня підтверджено близько 50 випадків захворювання на коронавірус у 15 країнах, включаючи Австралію, Німеччину, В'єтнам, Канаду, Малайзію, Сингапур, США, Таїланд, Францію, Південну Корею та Японію.

  Як повідомляв 5.UA, Центр громадського здоров'я МОЗ України отримав лише чотири повідомлення про підозру на коронавірус, що потребують додаткової перевірки, жоден випадок не підтвердився. Експерти ЦОЗ особливо підкреслили, що коронавірус є нестійким у зовнішньому середовищі, тож побоювання щодо передачі його через поштові посилки або фрукти є безпідставними.

  Нагадаємо, вчора зранку повідомлялося про 106 померлих від коронавірусу в Китаї

  Попередній матеріал
  Рада асоціації "Україна – ЄС" позитивно оцінила результати інтеграції України з Євросоюзом – заява
  Наступний матеріал
  У Держстаті заявляють, що в Україні помітно зросла середня зарплата – на скільки саме
  Loading...