Консервативне крило англіканської церкви має намір відділитися від ліберального

  Криза в англіканській церкві. Консервативне крило має намір відділитися від ліберального, і навіть не буде підпорядковуватись архиєпископу Кентерберійському - лідеру усіх англікан.
  Таке рішення прийняли на "Глобальній конференції майбутнього англіканської церкви", яка завершилася у Єрусалимі. Єпископи кількох країн світу невдоволені надмірним лібералізмом канадської та американської церков. Особливе обурення викликає дозвіл гомосексуалістам приймати високий сан, схвалення одностатевих шлюбів, та вільне тлумачення Біблії. На конференції єпископи домовилися створити глобальну мережу, яка боротиметься з порушенням моралі та основ віри. Пастори навіть бойкотуватимуть майбутній з`їзд англіканських єпископів цілого світу, який  відбудеться 16 липня.

  Пітер Єнсен, англіканський єпископ Сіднея: "Головним чинником для таких рішень стало питання гомосексуалізму. Але сексменшини символізують лише верхівку айсберга, цілу систему неправильного мислення яка панує у світі, і яку прийняли церкви. На цій конференції сталося дві речі. По-перше, ми хочемо врятувати людей із Заходу, які хочуть зберегти мораль та старі традиції, основані на Біблії. По-друге, ми хочемо захистити себе від цього новітнього суперечливого світу, який проникає в наше життя, особливо через інтернет та інші комунікативні революції".
  Попередній матеріал
  Тимошенко: газ для України дорожчатиме поступово
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську почали зводити меморіальний комплекс воякам УПА (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...