Тимошенко: газ для України дорожчатиме поступово

  Україна переходитиме на європейські ціни на блакитне паливо не з 1 січня, як про це попереджав російський "Газпром", а впродовж 3-4 років. Про це в ефірі одного з телеканалів заявила Юлія Тимошенко, коментуючи результати своєї вчорашньої зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним.
  Вона наголосила, що майже двократне підвищення вартості газу вже з 2009-го року для України є абсолютно неможливим. Ціну на газ Україна та Росія обговорюватимуть до 15 вересня, після чого мають підписати стратегічну угоду щодо постачання блакитного палива.

  Нагадаємо, за кілька днів до візиту Юлії Тимошенко в Москву заступник голови правління "Газпрому" Олексій Міллер попередив про намір вже з Нового року більш ніж вдвічі підвіщити ціну на газ для українців - до 400 доларів за тисячу кубометрів. Але вже під час візиту кураїнського прем`єра її російський колега, заявив, що особисто він не проти, аби ціна на газ для українців зростала поступово. Втім, за словами Володимира Путіна, про такий повільний перехід ще треба домовитися з середньоазійськими партнерами.
  Попередній матеріал
  День Дунаю - відзначають 14 країн
  Наступний матеріал
  Консервативне крило англіканської церкви має намір відділитися від ліберального
  Теги:
  Loading...