Конфлікт через спадок головний мотив вбивства у французських Альпах

  Конфлікт через спадок головний мотив вбивства у французських Альпах. За словами поліції злочин міг статися після сварки братів через гроші.

  Чотирьох людей у французських Альпах міг убити родич, котрий претендував на будинок батьків в Іспанії. Такі попередні версії слідства. Правоохоронці твердять, що в родині й до цього були напружені стосунки через ще один будинок, у Британії. Сам підозрюваний - брат убитого - вже з’явився до Британської поліції, щоби довести свою непричетність.

  Кетрін Пакоре, місцева мешканка: "Я не дуже нервую. Слідство покаже, що до чого, утім усе дуже схоже на сімейну сварку. Головне, що це не псих, який розгулює на свободі та вбиває людей".

  За словами поліцейських вбивство добре спланованим, вбивця вів прицільний вогонь по жертвах.

  Жак Хебрар, генерал французської жандармерії: "Дуже важливо дослідити розташування тіл. Тоді ми зможемо встановити деталі трагедії. Також очікуємо результати розтину. На місці інциденту досі тривають пошуки речових доказів".

  50-тирічний Саад Хіллі з дружиною та тещею були застрелені в середу на лісовій парковці поблизу озера Ансі. Неподалік також було знайдено тіло французького велосипедиста, який міг стати свідком трагедії. Вижили - дві маленькі доньки Саада Хіллі. Одна була поранена в голову і перебуває у критичному стані, інша чотирирічна - не постраждала. Найближчим часом поліція сподівається допитати її.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Угорська мову відтепер регіональна у закарпатському Берегове
  Наступний матеріал
  На захист каналу ТВі виступила ініціатива "Першого грудня"
  Теги: