Кондоліза Райс: Ізраїль та Палестина готові до поновлення мирного діалогу

  Ізраїль та Палестина готові до поновлення мирного діалогу. Про це заявляє держсекретар США Кондоліза Райс, яка два дні поспіль проводила зустрічі з лідерами обох сторін.
  Коли саме поновляться переговори - достеменно не відомо. Ізраїльська та палестинська сторони проводять консультацї щодо дати, і висувають низку умов. Так, президент Палестинської автономії закликає Ізраїль припинити військові операції у секторі Ґаза. Ізраїль у свою чергу вимагає від палестинських бойовиків припинити обстріли його територій. На думку пані Райс ці умови не є надто категоричними. Відновлення діалогу можливе навіть до того моменту, коли збройний конфлікт припиниться. Результатом переговорів має стати створення автономної Палестинської держави.

  Кондоліза Райс, держсекретар США: "Обидві сторони запевнили мене про свої наміри відновити мирні переговори. Зараз вони домовляються про те, як зробити це найкращим чином".

  Ціпі Лівні, міністр закордонних справ Ізраїлю: "Треба добре усвідомити таку річ: якщо ми говоримо про дві держави для двох народів, які живуть поряд у мирі і безпеці, звичайно, мирний діалог треба продовжити. Ізраїль хоче цього. Це важливо зробити, адже ми не хочемо дати ключі від нашого майбутнього у руки ХАМАСу".
  Попередній матеріал
  Василю Левковичу вручили Золотого Хреста (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Президент Вірменії має намір покарати організаторів заворушень в Єревані
  Теги:
  Loading...