Президент Вірменії має намір покарати організаторів заворушень в Єревані

  Покарати організаторів заворушень в Єревані - цього хоче президент Вірменії Роберт Кочарян. Він також заявив - продовжувати чи скорочувати терміни режиму надзвичайного стану він не має наміру.
  А ось Конституційний суд країни сьогодні продовжив розглядати позов опозиції про визнання виборів президента недійсними. На слуханні виступив головний опозиціонер -  Левон Тер-Петросян, який свого часу вже був президентом, але балотувався і на останніх перегонах, на них він посів друге місце. На думку опозиціонера, Вірменія ризикує опинитися в міжніродній ізоляції. 19-го лютого в країні відбулися вибори. Їх визнала світова спільнота, однак антивладні сили заявили про фальсифікації. Відтоді країною прокотилися мітинги. Останній, минулої суботи закінчився сутичками із силовиками. Загинуло восьмеро людей, майже півтори сотні зазнали поранень. З того моменту в столиці заполваджено режим Надзвчайнрого стану.

  Майже водночас із цими внутрішньополічними проблемами Вірменія отримала ще один головний біль. Її вояки стріляють у Нагірному Карабасі із азербайджанцями. Спокійно у цьому анклаві було останні 14 років. Баку звинуватив Єреван в інспірування конфлікту - мовляв, хочуть відволікти уваги світової спільноти від своїх внутрішніх проблем. І ось вже Держдепартамент Сполучених Штатів відреагував на іницдент - Карабах не може брати собі за приклад Косово і намагатися від`єднатися. Там - ситуація зовсім інша. 
  Попередній матеріал
  Кондоліза Райс: Ізраїль та Палестина готові до поновлення мирного діалогу
  Наступний матеріал
  В Австралии поющая собака развлекает туристов
  Теги:
  Loading...