Колгоспний дуче їздить путіну по вухах: чому білорусь досі не ввела свої війська в Україну – "Особливий погляд"

лукашенко і путін скріншот
Білоруські добровольці, що в перші ж дні війни об’єдналися в батальйон імені Кастуся Каліновського – офіційно ввійшли до складу Збройних сил України та склали присягу

Пригадуєте, як під час військових навчань "Запад-2017" Генштаб рф придумав віртуальну державу Вейшнорія – умовного супротивника білорусі та росії? Її навмисне розмістили в західному регіоні, де перемогу на президентських виборах в 1994 здобув не лукашенко, а націонал-демократ Зенон Позняк, розповідає програма "Особливий погляд" на "5 каналі".

І ось тепер страхи параноїків матеріалізувалися – Вейшнорія таки існує. Тільки не в якомусь регіоні, який можна легко переїхати танками, а по всій країні. А білоруський батальйон в ЗСУ – армія цієї країни. 

Вейшнорські хакери атакують систему залізної дороги, аби зірвати перекидання військ до України. Вейшнорські диверсанти нищать стрілки та рейки на коліях. Вейшнорські підпільники передають дані про рух російських військ.

Підпільний рух всередині білорусі, збройні загони ззовні – чого ще бракує, аби повалити лукашенка?

Повстання в білоруській армії. Саме цього боїться диктатор, а тому досі не наважився на відкриту війну проти України.

Вейшнорці сьогодні – це 97% білорусів, які, згідно з соціологією, виступають проти війни з Україною. Здавалося б, що таке решта 3% – статистична похибка. Але це в демократичній країні, де важлива думка народу.

В білорусі ж це панівна меншість, яка опирається на підтримку російського окупаційного корпусу. Їх ще називають #ябатькі. Цей мем з’явився під час протестів. І мав означати: я є батька, я за батьку. Але перетворився на нецензурну самоназву лукашистів – ябатькі.

Тому проукраїнські білоруси просять не забувати: вони окупована країна.

"Саме "вейшнорці" є більшістю населення. Проблема лише в тому, що всією зброєю, судами, в'язницями, армією та іншими елементами репресивного апарату володіють не вони, а меншість. Типу як алавіти в Сирії. В білорусі ця меншість називається "ябатькі". Благаю, навчіться нас розрізняти! Як ми розуміємо, що захарченки, плотницькі, царьови, мєдвєдчукі та ківи – це не українці, а безрідні кремлівські посіпаки", - заявив білоруський журналіст Дмитро Галко.

Загалом, справедливі зауваження. Але тоді і нам пасує нагадати, як два роки тому благали білорусів: валіть луку. Поки він розгублений. Поки вас мільйони. Поки не втрутився путін.

В Україні знали, що, якщо лукашенко втримається – то стане маріонеткою путіна. Україна отримає додаткову тисячу кілометрів фронту. І попереджали білорусів, що рано чи пізно їх почнуть брити на війну з українцями. Але нам відповідали: "Не провокуйте, ми – не майдауни, в нас – мирний протест, росіяни – братський народ". Тихановська взагалі дуже довго не могла з себе вичавити, що Крим – це Україна.

Для чого це нагадувати? Аби посипати сіллю старі білоруські рани. А щоб вони розуміли – цей сценарій ось-ось може повторитися. І вдруге ухилитися від зброї – не вийде.

Зараз 84% українців вважають білорусь ворогом – за ракети з її території на наші мирні міста, за госпіталі для рашистів, за залізницю і паливо для окупантів. Але саме державу та воєнного злочинця лукашенка.

Проте, як тільки почнеться сухопутне вторгнення, то відповідатиме вже весь народ, бо рішення стріляти ухвалює не лукашенко, а конкретний солдат.

Якщо білоруси не розвернуть зброю проти режиму, або хоча б не почнуть масово здаватися в полон – тоді ненависть пошириться на всіх, ніхто не буде розбиратися, де добрий вейшнорець, а де поганий ябатька.

І ця пекуча ненависть та глибока зневага буде на багато десятиліть. Так працює колективна свідомість. Наразі ж зберігаються шанси, що два народи, які ніколи в історії не воювали між собою, так і не побачать один одного в приціли. І навіть стануть союзниками у війні проти москви.

"лукашенко провів опитування серед власних збройних сил. Він розраховував на 15-20% військових, які будуть готові воювати на боці росії проти України. Результат приголомшливий: лише 7% підтримали. Якщо він все ж таки віддасть наказ, то втрати серед білоруських військових будуть більшими, ніж у російської армії. У них відсутня мотивація", – заявив Арсен Аваков, ексміністр МВС України.

Саме страх, що армія не послухає наказу, або, ще гірше – розверне зброю, вже місяць стримує лукашенка. Диктатор сподівається пропетляти, а як вийде, то і вчасно зрадити путіна та виторгувати собі помилування на трибуналі. А поки ліпить горбатого – обіцяє вторгнутися, але не рушає з місця.

"И они не теряют надежду нас втянуть в эту бойню непосредственно. Чтобы мы оголили западный участок, о чем мы с вами договорились. Не такие они простые", – заявив був лукашенко.

Тобто, хитрий колгоспник їздить по вухах путіну: я не починаю війну проти України, бо Польща та Литва вдарять. Нічого нового: далі продає повітря. Але кремль не може чекати, йому терміново потрібне гарматне м’ясо, тому ефесбешники вже напряму вербують білоруських солдатів.

Пропонують по тисячі-півтори доларів на місяць за відрядження до України. Бажаючих – не багато. Працюють контрагітатори: тисячі поранених рашистів в білоруських госпіталях та тисячі трупів в їхніх моргах.

"Стала відомою історія білоруського строковика, який недавно подзвонив батькам з прохання привезти ліки від нудоти та блювоти. Він з іншими хлопцями відмиває російську техніку, яка постраждала в боях і, як він сказав, має на собі фрагменти людських тіл, від чого їх нудить", – писало видання "Наша Ніва" 17 березня.

Але для чого путіну потрібна така слабка армія, ще гірша, ніж його власна? Як кажуть: в степу і хрущ м’ясо. І хоча білоруських хрущиків наші ЗСУ перебють пальцями – наразі мусять прикривати Волинь, не можуть перекинути резерви туди, де особливо гаряче: під Маріуполь, під Ізюм. 

За стратегічним задумом Генштабу рф білоруська армія повинна була вторгнутися в Україну синхронно з другою спробою взяти Київ – для цього свого часу стягувалися резерви через білорусь у Чорнобильську зону.

Нічого з цього не вийшло. Тож путін лютує та вважає, що лукашенко кинув його, бо пообіцяв вступити у війну ще до 21 березня.

За це йому списали чергову порцію боргів і навіть казус беллі підготували: російські літаки обстріляли територію білорусі з українського боку.

Тільки Міноборони білорусі прикинулося ховрашком: шо, хто, де – ніхто нікого не обстрілював.

Якщо без іронії, то тепер крім двох варіантів – армія не захоче воювати та розвернеться на мінськ, в лукашенка з’явився третій для паніки.

Якщо білорусів розгромлять в Україні, а їх розгромлять – то це стане приводом для державного перевороту. Його готує агент фсб Вольфович – секретар Радбезу білорусі. Ясно, що з відома путіна, якому набридли тупі відмазки лукашенка. Наш Генштаб опосередковано це підтверджує:

"Надання воєнної підтримки російській агресії та питання направлення білоруських підрозділів до України лобіюється групою високопосадовців та генералів зі складу Ради безпеки республіки білорусь".

лукашенко про держпереворот знає і може зіграти на випередження. В наших інтересах, аби вусатий тарган якомога довше бігав туди-сюди. Побажаємо цій гниді в фіналі заплутатися і закінчити, як Муссоліні. 

Тоді путін, як і раніше Гітлер – буде змушений витрачати ресурси ще й не упокорення білорусі. А отже, відтягне ресурси від України. білорусь може стати першою кісточкою доміно, яка завалить і росію. І цей варіант не такий вже й неймовірний.

Опозиціонер Франк Вячорка повідомляє: білоруси вже зупиняють потяги, пошкоджують російську техніку, розагітовують білоруських солдат. Навіть карту диверсій на залізній дорозі опублікував.

Врешті, "совєцька" пропаганда створила міф про білоруських комуністичних партизан, хоча це були диверсанти та мародери. Але геть викреслила з історії справжній Рух Опору – який діяв без підтримки ззовні.

  • З 1944-го до 1955 року в білорусі діяла націоналістична Білоруська визвольна армія, або "Чорный кот". Її командир – Михайло Вітушка. Через її лави пройшло від 40 до 60 тисяч білорусів.
  • Активно взаємодіяла з УПА та Армією Людовою.
  • Тактика була іншою, ніж у бандерівців: оперували не партизанським загонами, а підпільниками, які жили звичайним цивільним життям, проте здійснювали диверсії, засади та вилазки.

Саме так діють у білорусі сучасні партизани – тому і не чекаймо повідомлень про якісь збройні сутички. Це все буде, коли в білорусь зайде батальйон Кастуся Каліновського.

А якщо колгоспний дуче таки введе війська, то завдяки полоненим цей батальйон дуже скоро розростеться до бригади чи навіть армії.

В будь-якому разі одним з наслідків цієї війни має стати і визволення білорусі. Та повернення її до природного стану – союзника України, Польщі та Литви. А вже спільними силами і білоруський Смоленськ відіб’ємо.

Читайте також: 

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо одне одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

Попередній матеріал
"Як бен Ладена чи Миколу ІІ": якою буде смерть путіна – "Особливий погляд"
Наступний матеріал
Став опікуном у 18: історія Славка із Донеччини, який після загибелі мами взяв на себе турботу за братиків і сестричок
Loading...