Кличко став лауреатом престижної політичної премії

  Міський голова Києва Віталій Кличко удостоївся премії імені Конрада Аденауера.

  Як повідомив мер німецького Кельна, оргкомітет нагороди вразила кар'єра Кличкавід чемпіона світу з боксу до голови столиці України.

  Також організатори відзначили його досягнення в політиці, зокрема, “безпрецедентну прихильність Кличко миру і демократії на Україні”, передає Kölns Internetzeitung.

  Нагорода буде вручена київському чільнику навесні 2015 на церемонії в історичній ратуші Кельна.

  Мерія Кельна заснувала премію імені Конрада Аденауера в 2002 році в пам'ять про колишнього обер-бургомістр міста і першому федеральному канцлерові ФРН, відзначає Deutsche Welle.

  Вона вручається раз на два роки за “видатний внесок і особливі заслуги в організації життя і роботи у великому місті: інноваційні та сміливі рішення в розвитку великого міста, зручного для життя, європейську інтеграцію, а також підтримка і зміцнення місцевого самоврядування в об'єднуваної Європі”.

  Кілька місяців тому Кличко був удостоєний іншої премії у Німеччині. У вересні він отримав в Потсдамі премію M100 Media Award за внесок у розвиток української демократії та за зусилля з мирного вирішення конфліктів. Ця нагорода вручається в Німеччині з 2005 року.

  Попередній матеріал
  3 і 4 енергоблоки Хмельницької АЕС добудують до 2020 року
  Наступний матеріал
  Сьогодні відбудеться вручення Нобелівських премій