3 і 4 енергоблоки Хмельницької АЕС добудують до 2020 року

  Закінчення будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької атомної електростанції (АЕС) планується завершити в 2020 році.

  Відповідний термін наводиться в програмі діяльності Кабінету міністрів України, текст якої оприлюднений на урядовому порталі у вівторок ввечері.

  Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, представляючи програму, озвучив термін введення двох нових блоків Хмельницької АЕС в 2018 році.

  Документ також передбачає продовження до 2020 року терміну експлуатації дев'яти блоків діючих АЕС, реалізацію програми з модернізації атомних блоків та підвищення їх рівня безпеки шляхом спільної з ЄБРР комплексної програми.

  Також планується розширення програми з придбання ядерного палива у транснаціональній компанії Westinghouse і спорудження Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП), зокрема його першої черги - в 2017 році.

  На 2016 рік заплановано збільшення видачі потужності Южно-Української АЕС на 1600 МВт, Запорізької АЕС на 700 МВт і Хмельницькій і Рівненській АЕС на 1000 Мвт.

  Попередній матеріал
  В Одесі вночі прогримів потужний вибух
  Наступний матеріал
  Кличко став лауреатом престижної політичної премії
  Теги: