5.ua

Кінорежисер Георгій Данелія отримав міжнародну премію

  Режисерам російського анімаційного фільму "Ку! Кін-дза-дза" Георгію Данелія і Тетяні Ільїної, які отримали міжнародну премію Asia Pacific Screen Awards 2013 (APSA) в номінації "за кращий анімаційний фільм", у приміщенні резиденції посла Австралії у РФ було вручено призи фестивалю, пише "РИА Новости".


  Класик радянського кінематографа Георгій Данелія ("Афоня", "Міміно", "Осінній марафон", "Кін-Дза-Дза!") На Asia Pacific Screen Awards 2013, що проходив в Австралії в грудні минулого року, приїхати не зміг. Приз прибув до Росії, але режисер не був присутній і в посольстві, за станом здоров'я. Приз у вигляді вази замість режисера отримала його дружина Галина Данелія.

  "Ми дуже довго знімали цей фільм . Зупинялися, йшли далі, працювали у нас вдома, коли закінчувалися гроші і зняли чудове кіно. Велике спасибі Австралії, за те що нас запросили, і ми перемогли японців, корейців і вийшли вперед", - сказала Галина Данелія.

  За словами Іванової, запрошення на Asia Pacific Screen Awards 2013 було дивом, а прийом фільму глядачами - одкровенням.

  "Я хочу подякувати Австралії, яка так високо оцінила нашу роботу. Це говорить про те, що мова анімації не потребує перекладу, він інтернаціональний і всім доступний.", - додала режисер

  Довідково. Міжнародна кінопремія Asia Pacific Screen Awards 2013, яку ще називають "Азійським Оскаром", була створена за ініціативою уряду Австралії за підтримки ЮНЕСКО та Міжнародної асоціації кінопродюсерів в 2007 році.
  Попередній матеріал
  Рада - проти пропонованого урядом надзвичайного стану в енергетиці
  Наступний матеріал
  Комісія із люстрації суддів провела перше засідання
  Loading...