5.ua

Рада - проти пропонованого урядом надзвичайного стану в енергетиці

  Верховна Рада не підтримала ініціативу Кабінету міністрів про запровадження режиму надзвичайного стану в енергетичній галузі.


  Так само не вистачило голосів на альтернативні законопроекти, подані депутатами. До цього питання, зі слів спікера Олександра Турчинова, парламент повернеться вже на вечірньому засіданні – після консультацій з лідерами фракцій.

  Після провального голосування прем'єр Арсеній Яценюк досить емоційно висловив претензії парламентаріям. Мовляв, такі їхні дії залишать Україну взимку без газу.

  Нагадаємо, 18 червня Кабінет міністрів України схвалив і передав до парламенту проекти законів про введення надзвичайного стану в енергетичному секторі та про залучення європейських і американських інвесторів до модернізації і спільної експлуатації газотранспортної системи України, розроблені за дорученням прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

  Крім цього, в уряді створили спеціальну структуру - кризовий енергетичний штаб КМУ, який очолив Голова Мінрегіонбуду України Володимир Гройсман.
  Попередній матеріал
  Депутати покритикували, але прийняли до розгляду конституційні зміни від Президента
  Наступний матеріал
  Кінорежисер Георгій Данелія отримав міжнародну премію
  Теги:
  Loading...