Кінофестиваль Берлінале стартував у Німеччині

  Кінофестиваль Берлінале стартував у Німеччині. На найвищу відзнаку Золотого ведмедя - претендують 18 стрічок. А загалом за 10 днів - покажуть понад чотири сотні фільмів. Відкрила кінопокази світова прем`єра французької картини - режисера Бенуа Жако "Прощавай, моя королево". У ній йдеться про події часів Французької революції.
  Квитки на покази цьогорічного фестивалю Берлінале - купити було нелегко. Любителі кіно по півтори доби стояли у чергах. Усе задля можливості побачити світові прем`єри відомих режисерів та на власні очі глянути на зірок шоубізу світової величини. А селебрітіз у Берлін прибуде чимало. Про намір відвідати кінофорум неодноразово говорили Ума Турман, Кіану Рівз, Роберт Паттінсон. Почесного Золотого Ведмедя за внесок у розвиток кінематографу отримає Меріл Стріп. А Анджеліна Джолі - покаже на фестивалі власний режисерський дебют стрічку про війну у Боснії. Біля червоної доріжки, якою на першу кінопрем`єру фесту прямували актори зібралися сотні фанатів. А щоби кінозірки не замерзли у легких вбраннях - доріжку підігрівали за допомогою спеціальних ламп.

  Дітер Косслік, директор Берлінале:
  "Гостей та відвідувачів на нашому фестивалі не бракує. Інтерес до кінофоруму - надзвичайно високий. Тож попри морози, що панують зараз у Берліні - під час проведення фестивалю буде справді гаряче!"

  Відкрила фестиваль - стрічка француза Бенуа Жако "прощавай, моя королево". Сюжет - базується на історичних подіях 18-го сторіччя. У фільмі йдеться про французьку революцію та життя і трагічну долю королеви Марії-Антуанетти. Її історію - оповідає служниця страченої монаршої особи. Королеву зіграла - Дайєн Крюгер.

  Дайєн Крюгер, актриса: "У роботі над цим фільмом - для мене було багато особистого. Марія-Антуанетта постає у стрічці, не просто як історичний персонаж, а як жива людина у інтимні моменти - у своїх покоях, у спальні... Я гадаю, мені було що сказати світові у цій ролі. Адже я - того ж віку, як і королева у часи, коли її забрали з Версалю, і розумію її вчинки і мотиви. Я намагалася не засуджувати свою героїню - жінку, зраджену єдиним коханням".

  На найвищу нагороду фестивалю Золотого Ведмедя - претендують ще 17 стрічок. А загалом на Берлінале покажуть понад чотири сотні картин. Оцінюватиме їх - журі на чолі з британським режисером Майклом Лі, лауреатом Каннського та Венеційського кіонфестивалів.

  "5 канал"
  Попередній матеріал
  Шварценеггер та Сталлоне потрапили до шпиталю
  Наступний матеріал
  До 3 зросла кількість жертв вибуху на шахті "Північна" у Дзержинську
  Теги: