Коронавірус
Коронавірус Скріншот відео

Кількість смертей від коронавірусу в США перевищила людські втрати у війнах ХХ сторіччя

  Читайте по-русски
  Від COVID-19 у США вже загинуло більше людей, ніж у Першій і Другій світових війнах, В'єтнамі, Іраку та Афганістані

  Загальна кількість людей, які загинули від коронавірусу в Сполучених Штатах, досягла пів мільйона осіб – це більше, ніж людські втрати у найбільших військових конфліктах ХХ сторіччя, в яких США брали участь. Про це повідомив американський телеканал CBS News.

  "Наприкінці зими і на початку весни 2020 року, коли ми дали змодельоване число у 240 тисяч загиблих, люди думали, що ми перебільшуємо небезпеку і називали нас панікерами. Тепер зрозуміло, що це було не так. Це жахлива віха, яку ми минули, і хоч кількість випадків знижується і ми бачимо зниження кількості шпиталізацій, ми ще не можемо оголосити про перемогу", – зазначив головний медичний радник президента США, доктор Ентоні Фаучі.

  Своєю чергою керівник First Call Medical Center, доктор Рон Ельфенбін також застеріг від занадто оптимістичного погляду на перебіг пандемії.

  "Цей вірус знову і знову піднімає свою голову і продовжує обходити нас із флангів. Зараз у нас може бути невелике зниження кількості випадків, а потім станеться черговий сплеск захворюваності. Ми не можемо бути повністю впевнені, але будемо сподіватися, що еількість хворих, заражених та госпіталізованих продовжить знижуватися", – сказав він.

  Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров'я радять вакцинуватися від коронавірусу навіть тим, хто вже перехворів у легкій формі. У ВООЗ переконані: імунітет людей, які перехворіли легко чи безсимптомно, слабший, аніж у тих, хто перехворів у тяжкій формі.

  Попередній матеріал
  В Україні знизили ставку ПДВ на агропродукцію – що відомо
  Наступний матеріал
  Внаслідок пожежі на Донбасі загинуло троє українських військовослужбовців
  Loading...