Карантин
Карантин Shutterstock

Карантин у світі: в Туреччині забороняють курити на вулиці, у Швеції – продавати алкоголь

  Читайте по-русски
  Під час куріння люди опускають маску, що створює додатковий ризик інфікування, вважають у турецькому уряді

  Через зростання кількості хворих на COVID-19 у Туреччині заборонили курити у громадських місцях. В уряді країни вважають, що це може уповільнити поширення епідемії, передає "Європейська правда".

  Заборону пов'язують із тим, що під час куріння люди опускають маску, що створює додатковий ризик інфікування.

  "З цієї причини, щоб забезпечити постійне і правильне носіння масок, з 12 листопада 2020 року буде запроваджено заборону на куріння в таких місцях, як вулиці і проспекти, де громадяни перебувають або можуть скупчуватись, площі і зупинки громадського транспорту" , – йдеться у повідомленні.

  За останній час у країні стали фіксувати більше нових випадків інфікування коронавірусом. Зокрема, у середу, 11 листопада, виявили 2693 хворих. Окрім цього, турецька влада повідомляє лише про ті випадки хвороби, при яких проявилися симптоми. Всього за час пандемії в Туреччині зафіксували більш як 400 тисяч хворих на COVID-19.

  Водночас у Швеції уряд ініціював заборону на продаж алкоголю після 22:00 в барах, ресторанах і нічних клубах. Ці заходи також спрямовані на запобігання поширенню коронавірусу в країні.

  Починаючи з 20 листопада, навіть ті бари, ресторани і нічні клуби, які мають ліцензію на продаж алкоголю, будуть змушені припиняти свою роботу не пізніше 22:30. Обмеження діятиме до кінця лютого 2021 року.

  "Здається, що ми рухаємося до темних часів, коли мова йде про поширення інфекції... Кожне прийняте нами рішення має значення", – сказав прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен.

  Як повідомляється на сайті Worldometer, за минулу добу у Швеції коронавірус виявили в 4296 людей. Всього за час пандемії у країні зафіксували понад 170 тисяч випадків інфікування.

  Попередній матеріал
  Холодно й без опадів: яка буде погода у п'ятницю, 13-го
  Наступний матеріал
  Розвідку РФ спіймали на управлінні розповсюдженням фейків про МН17 – розслідування Bellingcat
  Loading...