Канадська поліція запобігла масштабному теракту

  Про запобігання масштабному теракту повідомила поліція Канади. Місцеві правоохоронці разом зі спецслужбами Сполучених Штатів заарештували двох підозрюваних у підготовці вибухів на залізниці.

  За даними слідства, 35-річний Раїд Джасер та 30-літній Хінеб Ессенгаер планували підірвати потяг Торонто - Нью-Йорк. Вони, начебто, мали зв`язки з терористичною організацією "Аль-Каїда". Поліція стежила за ними впродовж року, й коли зібрала всі необхідні докази - спецпризначенці провели затримання. Джасера заарештували в Торонто, а Ессенгаера в Монреалі. Впродовж доби суд обере їм вид запобіжного заходу. Під час прес-конференції правоохоронці також розповіли, що доказів причетності затриманих до теракту в Бостоні - немає.

  Джеймс Малізіа, помічник комісара поліції: "Ми усунули цю загрозу швидко та ефективно. Операція стала ще одним доказом сили правоохоронних систем Канади і Сполучених Штатів та підтвердженням високого рівня співпраці між ними. Теракт був викритий на ранній стадії підготовки й поки не становив безпосередньої загрози життю та здоров`ю наших громадян".

  Попередній матеріал
  Більше 10 тис. людей зголосились для створення колонії на Марсі
  Наступний матеріал
  Бостонський терорист Царнаєв почав давати свідчення
  Теги:
  Loading...