Бостонський терорист Царнаєв почав давати свідчення

  Перші свідчення почав давати підозрюваний у скоєнні теракту в Бостоні - Джохар Царнаєв. Про це повідомляє американський телеканал Сі-Ен-Ен з посиланням на власні джерела у слідчій групі.

  Через поранення в шию 19-річний юнак поки не може говорити й тому покази пише на папері. Зокрема, він повідомив, що атаку спланував і підготував його загиблий старший брат - Тамерлан. Деталі своєї участі в злочині Джохар поки не описав. Також підозрюваний зазначив - жодна з міжнародних терористичних груп з ними не контактувала. Тамерлан Царнаєв самостійно вирішив оголосити джихад Сполученим штатам, щоби захистити іслам. Пізніше переконав Джохара допомогти у скоєнні теракту. Нагадаємо, камера відеоспостереження зафіксувала обох братів 15 квітня у натовпі глядачів перед подвійним вибухом, який забрав життя 3 людей і поранив близько 200.

  Джей Карні, речник Білого дому: "Ми не будемо застосовувати до Джохара Царнаєва статус ворожого комбатанта, який дозволяє судити людину у військовому трибуналі й ув`язнювати в  Гуантанамо. Йому висунуто звинувачення у кримінальних злочинах як повноправному громадянину Сполучених штатів. Від терактів 11-го вересня 2001-го року наша юридична система довела свою ефективність під час розгляду подібних справ".

  Попередній матеріал
  Канадська поліція запобігла масштабному теракту
  Наступний матеріал
  Вибух біля посольства Франції у Триполі - є поранені
  Теги:
  Loading...