Більше 10 тис. людей зголосились для створення колонії на Марсі

  Добровольців для створення колонії на Марсі шукає одна з нідерландських компаній. Вона заявляє, що створила проекти польоту на "Червону планету" й побудови там автономного містечка.

  Зареєструватися для відбору можуть люди віком від 18-ти до 40-ка років з гарним здоров`ям. Також вони мають зробити внесок у майже 40 доларів. Він, за словами організаторів, піде у фонд польоту. Серед усіх охочих пізніше оберуть двох жінок і двох чоловіків. Упродовж семи років їх тренуватимуть й навчатимуть жити на Марсі. Старт космічного корабля заплановано на 2023-й рік. Відео перебігу місії транслюватиметься на Землі. Проте самі колоністи повернутися на рідну планету більше не зможуть. За першу добу від оголошення відбору, для участі в ньому вже зареєструвалися більше 10 тисяч людей зі 100 країн.

  Бас Лансдорп, один з організаторів польоту: "Наша організація зареєстрована, як неприбуткова. Ми законодавчо зобов`язалися не використовувати внески для отримання вигоди. Основною метою є колонізація Марсу. Якщо все пройде добре з першою місією, нові поселенці відлітатимуть на "Червону планету" кожні два роки. Сподіваємося, що проект змінить й життя на Землі. Він може мати набагато більший ефект, ніж висадка людини на Місяць".

  Попередній матеріал
  У Нікарагуа затримали найбільш розшукуваного злочинця зі США
  Наступний матеріал
  Канадська поліція запобігла масштабному теракту
  Теги:
  Loading...