Канада поки що не скасовуватиме візи для українців

  Візовий режим не стане на заваді отриманню вигоди від угоди про вільну торгівлю між країнами, заявив міністр імміграції Канади

  Канада відмовилася скасовувати візи для українців. Про це заявив міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум, відповідаючи на петицію щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до Канади, повідомляє "Укрінформу".

  "Наразі Україна не досягла критеріїв, які Канада використовує для оцінки придатності для звільнення від віз. Як наслідок, Міністерство не планує найближчим часом переглядати візові вимоги для України", – заявив Маккалум.

  За його словами, візова політика Канади "базується на фактах і жодним чином не пов'язана із політичними чи торговельними угодами". При цьому він наголосив, що Канада регулярно відслідковує різноманітні показники усіх країн, оцінюючи можливість зміни їх візового статусу.

  "Якщо попередні висновки позитивні, міністерство може запустити детальний формальний перегляд. Зважаючи на важливість відносин між Канадою та Україною, посадовці уважно стежать за міграційними тенденціями та іншими показниками країни", ˜– наголосив міністр.

  Утім, на його переконання, Канада надає дуже високий рівень сервісу прохачам віз в Україні, тож візовий режим не стане на заваді отриманню вигоди від угоди про вільну торгівлю між країнами.

  "З таким рівнем візових послуг Міністерство очікує, що українські подорожувальники матимуть змогу отримати повну вигоду від угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною", – підкреслив Маккалум.

  Він додав, що саме від зусиль України залежить відповідність країни канадським критеріям для скасування віз.

  "Тим часом Міністерство обіцяє робити усе можливе, щоб і надалі підвищувати якість візових послуг, що надаються тисячам українців, які відвідують та займаються підприємницькою діяльністю у Канаді щороку", – підсумував урядовець.

  За інформацією видання, приватну електронну петицію з проханням скасувати візи для короткострокових (до 90 днів) поїздок громадян України до Канади подав до федерального парламенту канадець українського походження Микола Кравець. За відведений час вона зібрала майже уп’ятеро більше підписів, ніж мінімально необхідно для винесення на розгляд, а також отримала підтримку від 120 депутатів та сенаторів федерального парламенту, які представляють усі чотири основні політичні партії, включно із лідером офіційної опозиції Роною Амброз.

  Як повідомляв 5.ua, парламент Канади розгляне угоду про вільну торгівлю з Україною

  Попередній матеріал
  ЗМІ виявили зв'язки вбитого під Москвою ватажка "Оплоту" Жиліна із сином Януковича
  Наступний матеріал
  Скандальний "закон Савченко": глава МВС назвав надзвичайні цифри щодо звільнених в'язнів

  Підтримати Умерова вийшли в Польщі, Чехії, Канаді та Росії

  Канада стурбована діями Росії в Криму

  Климпуш-Цинцадзе: На Яворівському полігоні відбудеться ротація канадських військових інструкторів

  У Канаді пішов з життя видатний український історик

  Канадські інструктори навчають українських лікарів рятувати життя в умовах бойових дій

  5 канал - трансляція наживо