Климпуш-Цинцадзе: На Яворівському полігоні відбудеться ротація канадських військових інструкторів

  Близько 200 військових інструкторів з Канади змінять своїх колег на Яворівському полігоні для продовження курсу навчання українських військовослужбовців в рамках навчальної операції Unifier

  Про це повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає прес-служба Офісу віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

  "Близько 200 канадських військових їдуть на Яворівський полігон вчити наших воїнів тактиці бойових дій і надання першої допомоги пораненим. Військові з 3-ї канадської дивізії із західної Канади замінять солдатів з 2-ї канадської дивізії. Ротація відбувається в рамках операції Unifier", – йдеться в повідомленні.

  Як повідомлялося, це вже не перша ротація військових інструкторів ЗС Канади в рамках навчальної операції Unifier. Так, в серпні 2015 році на Яворівському полігоні були розгорнуті 200 військовослужбовців 2-ї Канадської механізованої бригади ЗС Канади. У січні 2016 року їх змінили 200 солдатів 5-ї Канадської механізованої бригади, що базується в Валькатьє, штат Квебек.

  Нагадаємо, у липні в Києві канадські інструктори навчали українських військових медиків надавати домедичну допомогу в умовах бойових дій.

  Попередній матеріал
  У Харкові невідомий застрелив чоловіка біля його приватного будинку
  Наступний матеріал
  Кремль відриває Крим від України і закриває проект "Велика Новоросія" – експерти про підпорядкування Криму ПФО РФ

  Канадські інструктори навчають українських лікарів рятувати життя в умовах бойових дій

  Експерт: Канада поки не готова піти на розширення військово-технічної співпраці з Україною