Ізраїль не буде вибачатися за штурм Флотилії свободи

  Так прем`єр-міністр Беньямін Нетаньяху прокоментував доповідь ООН щодо минулорічного інциденту та загострення відносин з Туреччиною.
  Нагадаємо, Флотилія свободи намагалася прорвати блокаду Сектора Гази і доправити гуманітарну допомогу для палестинців. Її штурмували ізраїльські військові. У сутичках загинули 9-ро турецьких активістів. Після інциденту Анкара відкликала свого посла з Тель-Авіва і вимагала офіційних вибачень, а також виплати компенсацій. Ізраїль ультиматум не виконав, відтак минулого четверга Туреччина оголосила про висилку ізраїльського посла. А також заморозила військово-технічну співпрацю. Водночас Анкара почала нарощувати військову присутність в акваторії Середземного моря.        

  Беньямін Нетаньяху, прем`єр-міністр Ізраїлю: "Ми не маємо вибачатися за те, що наші солдати захищали себе від атак розлючених активістів. Ізраїль висловлює свої співічуття щодо загибелі людей. Ми сподіваємося, що знайдемо шлях, як подолати розбіжності з Туреччиною. Ізраїль ніколи не хотів і не руйнуватиме відносин з Анкарою".
  Попередній матеріал
  Конкурс краси серед вагітних провели у Дніпропетровську [відео]
  Наступний матеріал
  Японія: 12 людей загинуло внаслідок тайфуну Талас
  Теги: