Конкурс краси серед вагітних провели у Дніпропетровську [відео]

  Десять майбутніх мам демонстрували творчі таланти та вміння домовлятися із своїми чоловіками.

  Аліна Кірполай - на сьомому місяці вагітності. Про конкурс дізналася в жіночій консультації за день до його проведення і вирішила узяти участь.

  Аліна Кірполай, учасниця конкурсу: "
  Мы хотим показать, что нужно рожать деток, чтоб никто не боялся, потому что очень часто бояться именно рожать, не надо этого бояться".

  Організатори кажуть – понад 150 майбутніх мам хотіли взяти участь у конкурсі. Але відбір змогли пройти  лише 10 жінок при надії.

  Олена Ткаченко, організатор конкурсу: "
  Момент срока, момент наличия справки от лечащего врача, потому что все равно это переживание, это же все таки беременность и желание самой девочки выйти на сцену и показать себя всему городу".

  Окрім демонстрації творчих надбань, вагітні красуні разом із чоловіками писали казки та майстрували іграшки для майбутньої дитини.

  Богдан Кірполай, чоловік учасниці конкурсу: "
  Мы сделали такую мега штучку, она вешается над кроваткой и у ребенка развивается фантазия… с такой женой ничего не сложно делать, она все объяснит, все покажет, я в детстве любил рукоделие".

  Щоби не хвилювати майбутніх мам, організатори вирішили не обирати переможницю конкурсу. Кожна з десяти дівчат стала кращою у своїй номінації.

  Олександр Піцик, глядач конкурсу: "
  Они там все счастливые, воздушные, бабочки бегают-прыгают, это же кайфово, а детки там сидят и радуются, что мамочкам хорошо".

  Організатори обіцяють зробити конкурс вагітних щорічним.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  Першу атомну станцію запустили в Ірані
  Наступний матеріал
  Ізраїль не буде вибачатися за штурм Флотилії свободи
  Теги: