Японія: 12 людей загинуло внаслідок тайфуну Талас

  Тайфун Талас, що пронісся над Японією, забрав життя щонайменше 11 людей. За даними агенції Кіодо, кількість загиблих майже вдвічі більша. Кілька десятків людей у зоні лиха - досі вважаються зниклими безвісти. Більше сотні - зазнали травм.

  12-тий тайфун цьогорічного сезону - Талас - вирував над східною частиною Японії усю суботу та ранок неділі. Він приніс зливи та вітер зі швидкістю до 30 метрів за секунду. Найбільше постраждали - острів Сікоку та південна частина острова Хонсю. За добу - там випала майже місячна норма дощів. Річки - вийшли з берегів, рідкий бруд - затопив міські вулиці. Подекуди - змило цілі будинки.

  Іще перед приходом стихії - влада евакуювала з потенційно небезпечних регіонів понад 500 тисяч людей. Але і всупереч запобіжним заходам - тайфун за кількістю жертв став одним найстрашніших за останні 20 років. Талас також завдав значної матеріальної шкоди. Усі види транспорту в регіоні - працюють із перебоями, протягом доби - були закриті багато ділянок швидкісних шосе. Висока вода - зруйнувала кілька мостів. Без електрики - понад 70 тисяч людей.

  За прогнозами синоптиків, дощі найближчим часом - не припиняться. А на острові Хонсю - можуть навіть посилитися. Тож рятувальники - напоготові. Зараз Талас рухається у бік Росії. Штормове попередження оголосили у Хабаровському краї і Примор`ї.

  Попередній матеріал
  Ізраїль не буде вибачатися за штурм Флотилії свободи
  Наступний матеріал
  Пам`ятник письменнику Ісааку Бабелю відкрили у Одесі
  Теги: