Італійські археологи знайшли скелет Мони Лізи

  У пошуках Мони Лізи. Італійські вчені - розкопали поховання у флорентійському монастирі. Їхня мета дослідити рештки жінки, яка, можливо, була моделлю Леонардо да Вінчі під час створення його найвідомішої картини.
  Археологи вважають: прототипом Джоконди могла бути Ліза Герардіні, дружина торговця шовком, що мешкав у Флоренції в 16-му сторіччі. За рештками черепа експерти відтворять зовнішній вигляд жінки. І нарешті з`ясують, чи саме її зобразив Леонардо. Ця інформація може стати безцінною для історії мистецтва. Адже досі достеменно невідомо, хто зображений на картині "Мона Ліза". Частина вчених стверджує, що це - узагалі не жінка, а молодий учень художника. Інші наполягають: Джоконда - портрет самого Леонардо да Вінчі у юності.

  Сильвано Вінцетті, голова комітету з культурних пам`яток: "Якщо все піде за планом - ми зможемо за допомогою знайденого черепа та найновіших комп`ютерних розробок відтворити зовнішній вигляд Лізи Герардіні. І порівняємо його з зображенням Мони Лізи. Тоді нарешті отримаємо відповідь на питання, чи саме цю жінку писав Леонардо да Вінчі, чи когось іншого. Сучасні технології дають зовсім незначну похибку - від чотирьох до вісьми відсотків".
  Попередній матеріал
  Масова демонстрація у Бангладеш закінчилася сутичками з поліцією
  Наступний матеріал
  У черевній порожнині Савостьянова лікарі забули затискач [відео]
  Теги: