Масова демонстрація у Бангладеш закінчилася сутичками з поліцією

  Сутичками з поліцією закінчилася масова демонстрація у Бангладеш. Люди вийшли на вулиці, щоби виступити за реформи у виборчій системі країни.

  Акцію організувала опозиція. Головна вимога демонстрантів створити незалежний державний орган, який спостерігатиме за перебігом наступних виборів у країні. За даними поліції,  протестувальники - почали підпалювати машини і нападати на поліцейських. Ті відповіли сльозогінним газом та гумовими набоями. Кількох активістів заарештували. Організатори протесту, своєю чергою, запевняють: першими вдалися до насильства - саме правоохоронці.

  Анвар Хоссейн, поліцейський: "Люди зібралися, щоби провести демонстрацію. Але ще до початку акції - частина протестувальників почала підпалювати автівки і поводитися агресивно".

  Рухул Кабір Різві, секретар Націоналістичної Партії Бангладеш: "Коли я почав свою промову перед демонстрантами - усе було мирно і спокійно, жодних ознак насильства. Раптом без жодної причини довколишні вулиці заблокувала поліція і почала бити і розганяти людей. Тоді і спалахнули сутички".

  Попередній матеріал
  Обама та Ромні готуються до перших теледебатів
  Наступний матеріал
  Італійські археологи знайшли скелет Мони Лізи
  Теги: