У черевній порожнині Савостьянова лікарі забули затискач [відео]

  50 тисяч гривень – таку компенсацію за лікарську помилку вимагає 80 річний ветеран війни з Добропілля на Донеччині. 5 років тому хірурги під час операціїї залишили затискач у його черевній порожнині. У лютому Олексія Савостьянова вдруге прооперували і дістали інструмент. Родина пенсіонера звернулась до правоохоронців із заявою. Проте, міліція не квапиться знаходити винного.

  Вісімдесяти-річному Олексію Савостьянову у 2007-му році видалили апендикс. Але після операції пацієнтові не полегшало - біль не припинявся. Медики призначали різні обстеження, зокрема і рентген, діагностували різні хвороби. Проте лише цьогоріч томографія показала: у пенсіонера в череві - хірургічний затискач.

  Олексій Савостьянов, постраждалий: "Тягали мене туда сюда і фотографіровали. Мужчина виходить і каже, дід, ми все бачили, але такого ще не бачили. А шо? Ось щас давай одягайся, плівку проявим і ви побачите. В разних ракурсах там ножниці".
   
  Донька пенсіонера упевнена: лікарі умисно не помічали на рентген-знімках цей інструмент - щоби  не зазнати покарання.

  Олена Савостьянова, донька постраждалого: "Все его спихивали от одного врача к другому. Но ничего и близко, что касается брюшной полости, кишечника не было".
   
  У лютому інструмент із черева пенсіонера вийняв уже інший хірург. Попередній, який видаляв апендикс, ані з родичами потерпілого, ані з "5 каналом" спілкуватися на цю тему відмовився. Нині він працює в іншому медзакладі, і на вищій посаді. Тим часом донька пенсіонера звернулася до міліції із заявою. Там справу розглядають уже сім місяців. Правоохоронці пояснюють: чекають на результати експертизи.
   
  Руслан Лунін, начальник слідчого відділення Допропільського міськвідділу міліції: "Самый главный вопрос, который интересует следствие – наступили ли тяжкие последствия в результате действий медицинских работников. Есть ли связь между тем, что оставили зажим. И были ли тяжки последствия для потерпевшего".
   
  На бездіяльність міліції - адвокат постраждалого поскаржився прокуратурі.
   
  Олександр Рудь, адвокат постраждалого: "Это волокита беспрецедентная. Это рекорд Добропольского ГРО по Украине, более 7 месяцев они не могут принять решения".

  Ветеран війни сподівається, що винних все-таки знайдуть. І він зможе через суд вимагати відшкодування завданих йому моральних збитків. Зберігання хірургічного затискача у своїй черевній порожнині Олексій Савостьянов оцінив у 50 тисяч гривень.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Добропілля, Донеччина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Італійські археологи знайшли скелет Мони Лізи
  Наступний матеріал
  У США реставрують Голлівуд
  Теги: