У США реставрують Голлівуд

  Очищення Голлівуда. Одну з найвідоміших американських пам`яток, велетенські літери на пагорбах Лос-Анджелеса, що складаються у слово "Голлівуд" - уперше за майже 35 років реставрують.

  Кожну з дев`яти 15-метрових букв очищають від бруду та пилу, вирівнюють і покривають новим шаром білої фарби. Фахівці кажуть: щоби завершити роботу їм знадобиться від восьми до десяти тижнів. А також - майже півтори тонни фарби - як для п`ятнадцяти стандартних котеджів. Косметичний ремонт пам`ятки - приурочили до її прийдешнього ювілею. Наступного року напису Голлівуд - виповниться дев`яносто.

  Кріс Баумгарт, співробітник фонду пам`ятки: "Знак Голлівуд побудували у 1923-му році. Тоді вважали, що він простоїть не більш як півтора роки - напис мав слугувати рекламою для продажу землі на пагорбах Лос-Анджелеса".

  Карлос Перейра, муляр: "Я надзвичайно пишаюся тим, що мені випало фарбувати таку визначну  пам`ятку. Зможу показати свою роботу доньці, та й увесь світ її побачить. Тож працювати у цьому проекті мені дуже приємно".

  Попередній матеріал
  У черевній порожнині Савостьянова лікарі забули затискач [відео]
  Наступний матеріал
  Теракти у Сирії: 40 людей загинули
  Теги: