edition.cnn.com

Історичний рекорд: у США медсестра зірвала джекпот у $758,7 млн

Вона вже повідомила своє керівництво, що на роботі її можна не чекати

У США медпрацівниця із Массачусетса зірвала рекордний джекпот у лотереї Power Ball, передає "5 канал". Сума її виграшу – $758,7 млн. 53-річна Мевіс Ванцик (Mavis Wanczyk) зуміла повністю вгадати правильну комбінацію виграшних цифр: 6, 7, 16, 23, та 26.

За словами щасливиці, числа вона вибирала випадково, орієнтуючись на дати народження своїх двох дітей та інших родичів. Жінка визнала, що завжди вважала виграш в лотерею мрією, якій не судилося збутися. Новоспечена мультимільйонерка вже вирішила звільнитися з роботи.

"Мені просто пощастило. Я зайшла і купила квиток. А потім подумала – а може, це дійсно мій шанс? Перше, що хочу зробити, – просто відпочити і розслабитися, і я справді мріяла вийти на пенсію раніше. В Медичному центрі я працювала 32 роки", – розповіла переможниця.

Варто уточнити, що у США виграші в лотерею оподатковуються за ставкою 39,6%. Крім того, у Ванцик є право вибрати: отримати всю суму призу (за вирахуванням податків) щорічними виплатами протягом 30 років, або відразу отримати $480,5 млн (не забуваємо про податки).

Дивіться також фотогалерею із купою грошей (проте не таких законних):

"Скирта баксів": як на "Укрзалізниці" мільйони розкрадають – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Захід-2017": НАТО відправить своїх експертів для спостереження за навчаннями
Наступний матеріал
РФ відмовилась обговорювати з Молдовою виведення своїх військ з Придністров'я
Теги: