Ірак заявляє, що під час битви за Фаллуджу було знищено 2,5 тисячі терористів ІД

  Урядовим силам знадобилося три дні, щоб зачистити територію і продовжити просування до північних кварталів, де й досі розташувалися рештки терористів

  Дві з половиною тисячі терористів "Ісламської держави" були знищені під час битви за Фаллуджу в Іраку. Із в'язниць міста були врятовані 350 жінок – представниць єзидської меншини.

  Про це повідомило військове командування країни. Бойовики мали розгалужену мережу укріплень, кулеметних позицій та підземних тунелів під містом. За словами військових, центральні райони Фаллуджі були повні пасток та розтяжок.

  "У терористів був план оборони. Але коли ми прорвали їх північні укріплення, вся їх оборонна структура посипалася. Всього у бойовиків було п'ять ліній оборони у Фаллуджі. За нашими даними, у боях вбили 2,5 тисячі терористів. Ще близько тисячі затримані", – повідомив командувач операцією у Фаллуджі Абдель Ваххаб Аль-Сааді.

  Урядовим силам знадобилося три дні, щоб зачистити територію і продовжити просування до північних кварталів, де й досі розташувалися рештки терористів. Загалом, у битві загинуло кілька сотень військовослужбовців. 

  Попередній матеріал
  Фоменко про провал на Євро-2016: на гру збірної вплинула ситуація в Україні
  Наступний матеріал
  На Трійцю терористичні війська здійснили розвідку боєм на Маріупольському напрямку

  ООН оголосила гуманітарну катастрофу через бойові дії у Фаллуджі

  Армія Іраку захопила передмістя Фаллуджі

  У Фаллуджі у ході операції знищили 75 терористів ІДІЛ

  ООН: у Фаллуджі "Ісламська держава" використовує кілька сотень родин як "живий щит"

  Іракські війська відбили у терористів ІД місто Фаллуджа

  5 канал - трансляція наживо