У Фаллуджі у ході операції знищили 75 терористів ІДІЛ

Операція зі звільнення міста триває у Фаллуджі другий тиждень

За останню добу у боях в іракському місті Фаллуджа в рамках операції зі звільнення міста вдалося знищити 75 терористів "Ісламської держави".

"Наші війська вибили бойовиків з низки важливих кварталів. Ми розпочали фінальну частину нашої операції. Щоправда, вона ускладнюється через велику кількість цивільних всередині Фаллуджі. Ми дали їм вибір: або вони покидають місто, або залишаються у домівках. Терористи їх не випускають. Тому ми поки не проводимо масштабних наступів. Захист людей для нас – головне завдання", – зазначив прем'єр-міністр Іраку Хайдер Аль-Абаді.

Як стало відомо, іракська армія та загони федеральної поліції прорвали оборону бойовиків із західного боку та зайняли передмістя. Зазначається, що бойовики опинилися в оточенні. Наразі урядові війська оточили стратегічний квартал Фаллуджі та очікують розпочати зачистку від терористів.

Як повідомляє "5 канал", це найбурхливіші бої за останній час. За даними ООН, у житлових кварталах залишається близько 50 тисяч цивільних. Військове командування країни тимчасово призупинило операцію в цих районах для завершення евакуації мирних мешканців.

Нагадаємо, Фаллуджа – останнє велике місто, яке досі контролюють терористи ІД. Захопили його ще у січні 2014-го. Наступ на Фаллуджу – одна з найбільших битв проти "Ісламської держави".

Попередній матеріал
У Запоріжжі патрульні оштрафували замначальника обласної поліції – ЗМІ
Наступний матеріал
Порошенко має намір зняти повноваження утворювати і ліквідовувати суди

ООН: у Фаллуджі "Ісламська держава" використовує кілька сотень родин як "живий щит"

Терористи ІД зупинили наступ армії Іраку на Фаллуджу

Іракські війська відбили у терористів ІД місто Фаллуджа