5.ua

Іноземні ЗМІ про події в Києві [відео]

   

  Іноземні медіа продовжують уважно стежити за подіями в Україні.  Передовиці майорять заголовками на кшталт «Щонайменше п’ятеро протестувальників застрелені внаслідок поліцейського штурму», «Оповитий димом Київ перетворився на бойову зону», «Ризикована гра в Україні: Президент проти народу», «Київські протести обернулися смертями. Чи перейдено межу?»

  Пишуть закордонні видання і про осуд подій світовою спільнотою. Американські - нагадують про відкликання віз через смертельні випадки під час протестів. Втім, прізвища осіб, проти яких застосовуються санкції, досі офіційно не повідомляють.  

  У категорії «новини з України» іноЗМІ цитують Миколу Азарова, який покладає відповідальність за загибель людей на самих протестувальників. Пишуть і про бойкот Миколи Азарова на Міжнародному економічному форумі. Зокрема, американське видання «Баз Фід» з іронією зазначає -  тепер у Миколи Азарова буде багато вільного часу у Давосі, тому що його виступ викинули із програми форуму.

  Коментують протистояння у Києві і російські ЗМІ. Перший канал цитує Посольство федерації і  рекомендує туристам уникати місць заворушень. Сюжет вечірніх новин побіжно згадав про переговори влади й опозиції, втім заяв лідерів опозиції – не процитував.

  Натомість НТВ повідомило, що Віталій Кличко закликав Януковича провести дострокові президентські вибори. Також російський телеканал повідомив про те, що в Києві затримані 75 учасників масових заворушень.

  Більш розлого події у Києві коментує телеканал «Дождь».  Там процитували ключові заяви української опозиції і повідомили про те, що учасники Євромайдана укріплюють барикади і не пускають на вулицю Грушевського жінок та дітей.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Українці в світі влаштовують акції протесту у зв`язку із заворушеннями в Києві
  Наступний матеріал
  Суд обрав запобіжний захід 6 студентам університету ім. Карпенка-Карого [відео]
  Теги:
  Loading...