5.ua

Суд обрав запобіжний захід 6 студентам університету ім. Карпенка-Карого [відео]

  16-м затриманим, за масові заворушення у центір стоилці, напередодні обрали запобіжний захід. Про таке повідомляє прокуратура Києва. Вона звітує: 11-х демонстрантів узяли під варту, до решти 5-х застосували домашній арешт. Зокрема, у СІЗО залишили двох студентів київського театрального університету імені Карпенка-Карого. Ще чотирьох під домашній арештом.

  Судді розглядали справи до пізньої ночі. В результаті - два місяці під домашнім арештом проведуть четверо затриманих – Вадим Ковальов, Андрій Котляр, Данило Окулов та Юрій Хробуст. Ще двоє – Олександр Шкрабак та Андрій Іванюк, на час слідства, залишатимуться у СІЗО. Студентам інкримуніють участь у заворушеннях в центрі столиці. Хоча затримали їх в іншому районі міста - виключно через одяг, який видав у них євромайданівців. За звинуваченнями прокуратури, хлопцям загрожує від восьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

  Костянтин Дяденко, Речник прокуратури Оболонського району Києва: «Наразі ці особи підозрюються  у вчиненні кримінального правопорушення,  передбаченого статтею 284 за активну участь у масових заворушеннях. Вказані особи  приймали участь  із застосуванням небезпечних предметів, бруківки , інших небезпечних предметів. Вказані події відбулися на вулиці Грушевського».

  Руслан Радецький, адвокат Юрія Хробуста: «Свідчень, жодних доказів прокуратура не надала. Прокуратура посилається, що у нього була якась каска,, там палка, але в рапорті  чітко зазначено, що зазначена особа прямувала до Нижнього Валу і не приймала участі  ніякої у побитті  міліціонерів, киданні каменів, брущатки і таке подібне».

  Богдан Бенюк, народний депутат України: «Виявляється, ця справа шита білими нитками. Тому то і  прокуратура  зробила велику натяжку у цій справі, і мені здається, що справа буде закрита. І слава Богу, щоб було так. І слідчі не мають ні з чого доказів взяти і тому все розвалюється».

  Попередній матеріал
  Іноземні ЗМІ про події в Києві [відео]
  Наступний матеріал
  Міліція і досі не повідомляє про причини затримання «Беркутом» автомайданівців [відео]
  Теги:
  Loading...