Інавгурація новообраного президента Франції відбулася в Єлисейському палаці

  У Франції новий глава держави. Інавгурація новообраного президента Франсуа Олланда відбулася в Єлисейському палаці в Парижі.

  Повноваження глави держави політику передав попередній чільник Ніколя Саркозі. Олланд став першим соціалістом на чолі держави за останні 17 років після Франсуа Міттерана. У своїй промові Олланд пообіцяв розвивати економіку Франції. За традицією, після урочистої церемонії новий президент проїхав столицею на кабріолеті та поклав вінок до Триумфальної арки. За кілька годин у паризької меріївін має оголосити ім`я нового прем`єра. А увечері  вирушить у першу закордонну поїздку - до Німеччини, на зустріч із канцлером Ангелою Меркель. У Берліні Франсуа Олланд має обговорити з німецьким лідером європейську боргову кризу.

  Франсуа Олланд, президент Франції: "Для подолання кризи Європі потрібен проект, солідарність та розвиток. Я запропоную нашим партнерам новий пакт, який поєднає зменшення публічного боргу з планом стимулювання економіки. І я скажу їм, що в такому нестабільному світі наш континент має захищати не лише свої цінності, але й інтереси".

  Попередній матеріал
  Солодощі, прикрашені до ювілею правління Єлизавети II стають популярними у Великій Британії
  Наступний матеріал
  У Франції новий глава держави
  Теги: