Солодощі, прикрашені до ювілею правління Єлизавети II стають популярними у Великій Британії

  Солодощі, прикрашені до ювілею правління Єлизавети Другої - стають дедалі популярнішими у Великій Британії. Кондитери розраховують отримати високі прибутки під час святкувань.

  До круглої дати у житті королеви - цукерні виготовляють спеціальні колекції бісквітів та шоколаду. Їх печуть у різних формах - і самої монархині, й інших членів її родини. Украй популярні тістечка у формі вояків королівської гвардії, а також Букінгемського палацу і британського прапора.  Щоб солодощі завжди залишалися свіжими, їх печуть невеликими партіями. Збільшують обсяг лише на замовлення. На початку червня, коли відбудуться основні святкування 60-річчя правління цукерні планують збільшити штат робітників і працюватимуть понаднормово.

  Гаррієт Гастінґс, співвласниця цукерні: "Ювілей - це дуже веселе свято, так само - як, наприклад, королівське весілля. Надзвичайно цікаво починати від самого початку створювати нову колекцію, на певну тему. Власне, ми щороку, - кожного сезону і до певних дат - намагаємось вигадати щось нове. А цей рік - особливо цікавий".

  Попередній матеріал
  Індонезія виплатить компенсацію родичам жертв аварії російського літака
  Наступний матеріал
  Інавгурація новообраного президента Франції відбулася в Єлисейському палаці
  Теги: