Ілон Маск
Ілон Маск Скріншот відео

Ілон Маск одним твітом підняв акції Signal Advance на 1100% – хоча йшлося про іншу компанію

  Читайте по-русски
  Курйоз лише за 2 дні збільшив ринкову капіталізацію компанії з $55 млн – до $660 млн

  Нещодавно інвестори ринулися несамовито скуповувати акції компанії Signal Advance, яка розробляє медичні технології. Курйоз ситуації в тому, що її переплутали з месенджером Signal. Якого – у досить лаконічній манері – порадив використовувати мультимільярдер Ілон Маск у себе на сторінці Twitter.

  "Використовуйте Signal", – написала найбагатша людина планети.

  Така вдала помилка підняла акції Signal Advance на 1100%, передає CNBC.

  Засновник Tesla та SpaceX порадив своїм підписникам переходити у Signal на тлі новин про зміни в політиці конфіденційності іншого месенджера – WhatsApp тепер передаватиме частину даних користувачів до Facebook.

  Адміністрація Signal звернула увагу на ситуації – і теж прокоментувала її у Twitter/

  "Зрозуміло, що люди хочуть інвестувати в рекордне зростання Signal, але це не ми. Ми незалежна компанія, і наша єдина інвестиція – у вашу конфіденційність", – мовиться у дописі, проілюстрованому графіком вартості акції компанії Signal Advance.

  Втім, частина аудиторії все ж правильно зрозуміла пораду – після допису Маска у месенджера Signal почалися технічні збої через раптове зростання популярності та наплив нових користувачів.

  Як зауважили у CNBC, завдяки усій цій плутанині вартість акції Signal Advance піднялася з 60 центів до $7,19 за два дні, а ринкова капіталізація компанії – з $55 млн до $660 млн.

  Попередній матеріал
  Радник голови ОПУ Подоляк погрожує власнику найбільшого новинного ресурсу країни – Бродський
  Наступний матеріал
  Безсимптомні хворі передають щонайменше 50% нових випадків COVID-19 – дослідження
  Loading...