Пласідо Домінґо
Пласідо Домінґо 5 канал

Гучний секс-скандал: видатного оперного співака Пласідо Домінґо звинуватили в домаганнях

  Читайте по-русски
  На харрасмент поскаржилися одразу дев'ять жінок – вісім співачок і танцівниця

  Новий секс-скандал у світі шоу-бізу. Видатного оперного співака Пласідо Домінґо звинуватили в домаганнях одразу дев'ять жінок. Восьмеро співачок і танцівниця поскаржилися на артиста агенції Associated Press, передає "5 канал".

  Лише одна з них наважилася розкрити своє ім'я – це співачка Патрисія Вульф. Артистки заявили, що отримували від Домінго непристойні пропозиції в обмін на ролі у спектаклях, небажані поцілунки та настирливі запрошення на побачення. Коли ж йому відмовляли, він вдавався до дисциплінарних покарань, зловживаючи своєю посадою і статусом.

  Водночас серед працівників опери знайшлися десятки свідків, які підтвердили кричущу поведінку зірки. Однак, за словами інформагенції, жодна з жінок не навела переконливих доказів вини артиста.

  Сам Домінґо закиди назвав недостовірними. Заявив: усі його стосунки завжди були взаємними. 78-річний Пласідо Домінґо – відомий тенор іспанської опери і диригент. На сцені він понад півстоліття. В його колекції – понад десяток нагород "Греммі".

  "Звинувачення 30-річної давнини від невідомих осіб дуже насторожують, окрім цього, вони недостовірні і некоректні. Боляче чути, що я міг когось образити чи змусив незручно почуватися, неважливо, як давно це було і якими найкращими були мої наміри. Я був переконаний, що всі мої зв'язки і стосунки завжди були бажаними і взаємними", – заявив оперний співак.

  Нагадаємо, нещодавно актор Кевін Спейсі вперше виступив після звинувачення в сексуальному домаганні.

  Попередній матеріал
  У Івано-Франківську 20-річна модель на BMW протаранила одразу 5 авто – ЗМІ
  Наступний матеріал
  На Донбасі ворог розмістив десятки "Градів" за лініями відведення
  Loading...