Грецькі транспортники продовжили страйк на ще одну добу

  Грецькі транспортники продовжили страйк на ще одну добу. Відучора не працюють - приміські потяги, метро, автобуси та тролейбуси.

  Держслужбовці - мітингують під стінами Міністерства фінансів. Усе це - реакція на третю хвилю бюджетних скорочень, ухвалену парламентом цього тижня. Вона, зокрема, передбачає підвищення податку на нерухомість, скорочення високих пенсій та переведення в резерв 30-ти тисяч бюджетників. Вони матимуть рік, щоби знайти нову роботу, а в цей час одержуватимуть - менше половини зарплати. За допомогою непопулярних заходів грецький уряд прагне скоротити бюджетний дефіцит, як того вимагають міжнародні кредитори.

  Учасниця страйку: "Додаючи податок на нерухомість до нашого комірного, про що вони думали??? З чого ми будемо платити? У мене зовсім нічого не лишилося. І в багатьох моїх друзів - так само. Все одно що просити грошей у мертвого".

  Учасник страйку: "До нас застосовують варварські та нелюдські заходи. Руйнують бюджети цілих родин, і все одно країна котиться до прірви".

  Попередній матеріал
  Показ мод для чотирилапих влаштували в Аргентині
  Наступний матеріал
  Папа Римський зустрічається сьогодні з лідерами інших релігій та конфесій
  Теги: