У Львові стартував фестиваль "Ляльковий світ"

  Львів на найближчі півтора тижня перетвориться на лялькове місто. Майже 70 авторів з України, Молдови, Польщі, Туреччини, США та Нідерландів привезли свої іграшки до міста Лева - на фестиваль «ляльковий світ». Майже тисячу Леді та Тедді з глини, тканини, дерева та порцеляни десять днів тішитимуть не лише дітей, а й дорослих.

  Авторка порцелянових ляльок Олена Попик із Дніпродзержинська понад десять років розробляла власну техніку. Каже, досягти філігранності змогла лише зараз, тому і виставляється у Львові.

  Олена Попик, майстриня: "Это сложно тем что сама краска подглазурная ее не видишь цвет натуральний, она проявляється только после обжига, тоесть ви работаєте так на полу тонах на мгновении. Потом когда виходит с печки видиш получилась робота или не получилась".

  Серед відвідувачів виставки дітей менше, аніж дорослих, але від побаченого тішаться усі. Кажуть, ляльки - це повернення до дитинства, теплі спогади та свято.

  Відвідувачка: "Вони всі дуже різні і вроді би для дітей, але це доросла ігра, це гра для дорослих дівчаток". 

  Дівчинка: "Цікаві ті обличчя, тіло, як вони зробили, одяг".

  На єдиному в Україні фестивалі ляльки - глядачі зможуть визначити і найкращих весільних ляльок. Їх представили 18 майстрів. Закохані - з різного матеріалу та у різному вбранні.

  Ірина Сорокіна, організатор фестивалю: "Це напевно наречена Франкенштейна, або щось такого варіанту така дівчинка з хлопчиком, вони з пап`є-маше о роззуваються самостійно, це такі милі пупси, капронові, вони м`ягенькі – це така теж техніка є класичні паперклеї, є панчішна техніка".

  Дивувати львів`ян цьогоріч приїде з Нідерландів лялькарка світового рівня Івон Фліпс. На майстер-класах вона поділиться таємницями свого мистецтва зі всіма охочими. Організатори кажуть - авторська лялька вже давно перетворилася зі звичайної іграшки на колекційну. Але цікава вона буде лише тим, хто не боїться у собі відчувати дитину.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Масові заворушення на півдні Китаю
  Наступний матеріал
  Показ мод для чотирилапих влаштували в Аргентині
  Теги: