Грецькі крамниці спорожніли через страйк перевізників (сюжет)

  Місцеві власники вантажівок уже третій тиждень поспіль відмовляються працювати, бо влада планує реформувати транспортну галузь. Страйкарі виступають проти того, щоби ліцензії на перевезення у Греції отримували іноземні компанії.

  Спустошені полички крамниць та супермаркетів. Таку картину можна побачити у Греції. Люди не можуть придбати навіть цукру та борошна.

  Люди: "Ми купили тільки половину з необхідного. Та де там - навіть менше половини. Та що ж це за держава!"

  Люди: "Неначе зараз 1941 рік і ми у німецькій окупації".

  Харчі зникли у магазинах через страйки профспілок перевізників. Власники вантажівок та бензовозів відмовилися працювати через транспортну реформу. Влада має намір пустити на грецький ринок перевезень іноземних гравців. Побоюючись залишитися без роботи - транспортники пішли страйкувати. Втім, влада на поступки не йде.  

  Люди: "Їм має бути соромно. Я навіть не розумію, чого просять. Невже вони не бачать, що від цього гірше тільки пересІчним грекам. Вони тільки й знають, що пікетувати та перекривати вулиці. Хіба так можна?".

  Протистояння профспілок із владою провокує справжню продовольчу кризу. Де факто товари у країні є. Приміром, порт Пірей вщент заповнений контейнерами. Але компанії вантажних перевезень відмовляються доставляти їх до магазинів.

  Ганна Ільїних, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Китаї вигадали транспорт майбутнього (сюжет)
  Наступний матеріал
  Суд над далекобійником у Житомирі знову перенесли (сюжет)
  Теги: