Суд над далекобійником у Житомирі знову перенесли (сюжет)

  Житомирський суд знову переніс слухання справи далекобійника Миколи Гусєва. Водія судять за аварію, під час якої загинула жінка. Щоби підтримати обвинувачуваного, до міста з`їхалися його колеги-водії. Вони упевнені, що чоловік - не винен.

  Одесит Микола Нагіх – один із більш ніж десяти далекобійників, які впродовж кількох місяців приїжджають до Житомира. Вони збираються біля Будинку правосуддя, щоби підтримати свого товариша Михайла Гусєва, якого вже 8 місяців судять за ДТП, унаслідок якої загинула жінка.

  Микола Нагіх, далекобійник: "Это решается судьба не только Михайла Гусєва. Решается судьба троих его деточек, судьба его жены и судьба всех транспортников… Любой из нас завтра может оказаться на месте Миши. Из невиновного человека белым днём делают виновного".

  У тому, що чоловік невинний, переконана і дружина обвинувачуваного.

  Світлана Гусєва, дружина підсудного: "Коли сталося ДТП і коли приїхала міліція, слідчі приїхали… Вони все провірили, розібралися… Чоловіка потримали тут три дні, щось дізнавалися, щось уточняли, визнали мого чоловіка невинним і відпустили його додому, не знайшовши ніякої вини".

  Та згодом, після того, як Михайло повернувся додому, Гусєви дізналися - справу перекваліфікували. Тепер його викликали у суд, як обвинувачуваного.

  Саме на цьому перехресті торік улітку зіткнулися вантажівка та легковий автомобіль, проте і досі суд намагається визначити, хто був винен у ДТП. Житомирянка Діана Мінаєва була свідком цієї аварії.

  Діана Мінаєва, очевидець: "Ситуація була абсолютно очевидною: вантажівка їхала по вул. Котовського в сторону вул. Ватутіна. «Хюндай» на перехресті виконував лівий поворот, не встиг проскочити. Для любого водія ця ситуація була очевидна".

  Адвокати потерпілої Людмили Севрук, яка внаслідок аварії втратила маму, мають свою думку на ДТП. Зазначають - далекобійник Гусєв не мав ні відповідної водійської категорії, ні ліцензії на перевезення вантажів. А під варту міг би і не потрапити, якби вчасно з’являвся у суд:

  Тимур Кашапов, адвокат потерпілої: "Це було пов’язано з тим, що він не з’являвся три рази на судові засідання. Так тривало півроку. Тому було обрано такий запобіжний захід, як тримання під вартою".

  Людмила Северук, потерпіла: "Я ожидаю справедливости. Погибла моя мама. А грязью поливают всех, кто участвует в процессе, кто пострадал".

  Черговий суд, як і всі попередні, відбувся за зачиненими дверима. Рішення так і не ухвалили, слухання перенесли на 1 жовтня.

  Оксана Трокоз, Юрій Киричук, 5-й канал.

  Попередній матеріал
  Грецькі крамниці спорожніли через страйк перевізників (сюжет)
  Наступний матеріал
  Медведєв перебуває з візитом у Китаї
  Теги: