Медведєв перебуває з візитом у Китаї

  Газ, нафта і торгівля - головні теми, про які говорили Президент Росії - Дмитро Медведєв та його китайський колега Ху Цьзінтао у Пекіні.
  Загалом сторони підписали з десяток договорів про співпрацю. Втім, узгодити ціну на газ так і не змогли. Шість років тому Росія і Китай домовилися про постачання блакитного палива, але ціну так і не погодили. Пекін наполягав на двохстах доларах за тисячу кубометрів. Москва вважала таку цифру замалою. За словами китайських представників, ціну можуть визначити тільки наступного року. А перші постачання газу до Піднебесної заплановані 2015-го року. Що ж до нафти - вона почне надходити наступного року. Обидва президенти символічно натиснули кнопку запуску російсько-китайського нафтопроводу.

  Ху Цзінтао, президент КНР: "Будівництво китайсько-російського трубопроводу завершили. Обидві сторони задоволені результатом. Ми  домовилися і надалі дотримуватися принципів відкритості, взаємної вигоди та співпраці у галузі торгівлі, інвестицій, енергії, фінансів, законодавства та високотехнологічних галузей промисловості".

  Дмитро Медведєв, президент Росії: "Мы обсудили и международные вопросы и в этом смысле и Россия ы Китай твердо следуют своему курсу - на стратегическое партнерство, на стратегическое взаимодействие по всем вопросам. Это помогает нашим странам адаптироваться и к гео-политическим изменениям, которые непрерывно происходят в нашем мире."

  Попередній матеріал
  Суд над далекобійником у Житомирі знову перенесли (сюжет)
  Наступний матеріал
  Розслідування крадіжки картини Ван Гога в Єгипті
  Теги: