www.grani.lv

Голова Європарламенту: Росія піддає загрозі архітектуру світової безпеки

  Якщо російські сили, як і раніше, будуть займати територію в Сирії, Москва буде все більш і більш ізольованою як у плані дипломатичному, так і моральному, переконаний Шульц

  Голова Європарламенту Мартін Шульц різко розкритикував бомбардування російською авіацією сирійського Алеппо і заявив, що ці атаки в черговий раз "розтоптали" всі принципи міжнародного права. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Виступаючи на саміті ЄС у Брюсселі, Шульц підкреслив, що "в Сирії, як і в Україні, саме Росія підтримує хворобливий статус-кво". "Це Росія піддає загрозі архітектуру світової безпеки і встановлених принципів міжнародного права", – заявив голова Європейського парламенту.

  "Якщо російські сили, як і раніше, будуть займати територію в Сирії, Москва буде все більш і більш ізольованою як у плані дипломатичному, так і моральному. Отже, російським керівникам слід з використанням того впливу, який країна має на міжнародній сцені в якості члена Ради Безпеки ООН, вжити заходів для відновлення авторитету і довіри. Європейський Союз повинен, як і раніше, запропонувати їм можливість повернутися до столу переговорів. З цією метою ми повинні використовувати всі засоби, наявні в нашому розпорядженні", – підкреслив Шульц.

  Нагадаємо, раніше в США і ЄС заявляли про можливість запровадження нових санкцій проти Росії через криваві авіаудари в Алеппо.

  Попередній матеріал
  Загиблому бійцю 30-ї мехбригади Юрію Амельчакову встановили меморіальну дошку
  Наступний матеріал
  НАТО підтримує ініціативу розробки нової дорожньої карти виконання Мінська

  Авіаудари у Сирії: у ЄС прагнуть прирівняти бомбардування до військового злочину та позиватися до Міжнародного суду

  Путін підписав закон про безстрокове розміщення авіації РФ у Сирії та їхні нові привілеї

  У парламенті Британії російські удари у Сирії прирівняли до нацистського бомбардування

  Генсек Ради Європи назвав банкрутом Радбез ООН через катастрофічну ситуацію в Сирії