5.ua

Голова ООН привітав вибори, які відбулись у Афганістані

  Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун привітав афганський народ з проведенням історичних виборів президента та виборів до місцевих органів влади цієї країни. Він назвав цю подію важливим кроком на шляху до демократії. Відповідна заява оприлюднена на сайті Інформаційного центру ООН.

  "Мільйони жінок і чоловіків взяли участь у голосуванні , що є свідченням мужності афганців та їх прагнення до реалізації своїх прав і визначенню свого майбутнього", - йдеться в заяві глави ООН.

  Відзначаючи активну участь жінок у афганських виборах в якості кандидатів, виборців, спостерігачів і членів виборчих дільниць, глава ООН підкреслив, що ці вибори стали ще одним кроком вперед для афганських жінок у їх прагненні мати рівні з чоловіками права в суспільстві.

  Генеральний секретар ООН також високо відзначив професіоналізм сил безпеки Афганістану, важка робота яких дозволила громадянам безпечно прийти на виборчі учасники і проголосувати, незважаючи на серйозні загрози з боку терористів і екстремістів.

  Глава ООН закликав афганців підтримати виборчі установи, чиї зусилля зараз спрямовані на те , щоб остаточні результати відображали волю виборців.

  Попередній матеріал
  НБУ: За російський газ сплачено російськими ж грошима
  Наступний матеріал
  ЄБРР надасть 20 млн. євро на реконструкцію доріг в Україні