Голодні бунти змусили Венесуелу йти на діалог із США

  За словами президента Ніколаса Мадуро, Венесуела готова вперше за шість років відправити свого посла до Вашингтона

  У Венесуелі через нестачу продовольства у вівторок знову відбулися погроми та протести, повідомляє Deutsche Welle.

  "Ми хочемо їсти" – так, за даними опозиції, скандували демонстранти у містах Каракас та Кумана. Під час сутичок у Кумані, за твердженням представниці опозиції Мілагрос Пас, одна людина загинула – вже четверта жертва цього місяця.

  У латиноамериканській країні почалась глибока економічна рецесія внаслідок падіння цін на нафту та невдалої економічної політики уряду.

  Президент Венесуели Ніколас Мадуро, виступаючи у вівторок, 14 червня, заявив про готовність Вашингтона і Каракаса відновити діалог на рівні послів. Раніше міністр закордонних справ Венесуели Дельсі Родрігес і держсекретар США Джон Керрі обговорили можливість початку нового етапу політичних відносин між двома країнами.

  За словами американського політика, Вашингтон планує якомога швидше направити в Каракас для переговорів заступника держсекретаря США з політичних питань Тома Шенона, який раніше працював дипломатом у цьому регіоні. За словами Керрі, нова мета - "вийти за рамки старої риторики" між двома країнами. 

  Нагадаємо, у травні президент країни ввів надзвичайний стан, який передбачає надання надзвичайних повноважень уряду, можливість обходити законодавчі органи, втручатися в економічні питання та контролювати громадський порядок за допомогою армії. У парламенті, де правляча більшість – це опозиція, закликали вжити звичайних заходів, які передбачають закони.

  Попередній матеріал
  Турчинов назвав причини небажання Заходу надавати Україні озброєння
  Наступний матеріал
  Порошенко вимагає у Луценка й Авакова звільнити прокурора та начальника поліції Миколаївської області

  Голодні бунти у Венесуелі

  У Венесуелі тривають антипрезидентські демонстрації

  У союзній Путіну Венесуелі силовики сльозогінним газом розганяли голодний бунт

  Венесуелу охопили масові антиурядові мітинги