Фото kazanfirst.ru

Глава Секретної служби США подала у відставку

  Керівник Секретної служби США Джулія Пірсон подала заяву про відставку.


  Про це повідомляє CBS News з посиланням на секретаря національної безпеки Джеха Джонсона, зазначивши, що він прийняв цю відставку.

  Тимчасово виконуючим обов'язки керівника Секретної служби призначили колишнього спеціального агента, який відповідав за забезпечення безпеки президента США, Джозефа Кленсі.

  “Кленсі пішов з Секретної служби в 2011 році. Я ціную його готовність залишити свій пост в приватному секторі на дуже короткий термін і на час повернутися до державної служби”, - зазначив Джонсон.

  Причиною відставки Пірсон, яка стала першою жінкою на посту глави Секретної служби, могла стати критика, з якою вона зіткнулася на слуханнях Конгресу у вівторок, 30 вересня.

  Ці слухання пройшли після того, як 42-річний озброєний ножем чоловік зміг перелізти через огорожу Білого дому та зайти в будівлю резиденції президента США.

  Напередодні стало відомо про ще один інцидент, коли Секретна служба поставила під загрозу життя Барака Обами. У ліфт, де знаходився президент, охоронці пропустили озброєного чоловіка, який раніше мав три судимості.
  Попередній матеріал
  Протягом доби позиції сил АТО були обстріляні більше 30 разів
  Наступний матеріал
  Росія мусить тиснути на проросійських терористів на Донбасі – Меркель
  Теги:
  Loading...