Фото redkollegia.com

Генсек НАТО: Агресія Росії щодо України – найбільший виклик для європейської безпеки

  Агресія Москви щодо України є найбільшим викликом для безпеки у Європу за багато поколінь.


  Про це заявив генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен у Варшаві, передає "Радіо Свобода".

  "Неправомірна та необґрунтована агресія Росії в Україні є найбільшим викликом для європейської безпеки за багато поколінь. Тому зміцнюємо наші зусилля, пов'язані з обороною Альянсу, до якого теж входить Польща", - сказав генсек.

  Він назвав лицемірством порівняння російськими політиками революційної зміни влади в Україні в лютому цього року з процесами, котрі зараз відбуваються у східних українських регіонах.

  "Порівнювати те, що відбулося у лютому в Києві, з тим, що відбувається зараз на сході України, є чимось, що абсолютно вводить в оману, а у вустах Росії – абсолютним лицемірством", – заявив Расмуссен, підкресливши, що захоплення озброєними людьми адмінбудівель і заручників на Сході України не відповідає демократичним стандартам.

  Генеральний секретар відмітив також, що після анексії Росією Криму НАТО призупинив більшу частину своєї співпраці з Москвою.

  Нагадаємо, напередодні президент Росії Володимир путін заявив про відведення військ від кордонів з Україною. Однак у НАТО заявили, що ніяких ознак відводу російських військ не бачать. Таку ж заяву зробили і в Держприкордонслужбі України.
  Попередній матеріал
  Україна готова повністю погасити борг за газ протягом після повернення до ціни $ 268
  Наступний матеріал
  У Слов'янську був атакований блокпост підрозділів АТО