Гаагський суд засудив екс-віце-президента Конго до 18 років

  Екс-лідер повстанців Конго отримав 18 років в'язниці, адвокати політика ще напередодні засідання заявили, що подаватимуть апеляцію

  Міжнародний кримінальний суд у Гаазі засудив колишнього віце-президента Демократичної Республіки Конго Жана-П'єра Бемба до 18 років позбавлення волі за вчинення воєнних злочинів і злочинів проти людяності, скоєних у Центральноафриканській республіці у 2002-2003 роках, повідомляє "Укрінформ".

  "Сьогодні, 21 червня, Третя судова палата Міжнародного кримінального суду засудила Жана-П'єра Бемба до 18 років позбавлення волі", – йдеться в повідомленні.

  У суді нагадали, що раніше судова палата визнала Бемба винним за двома пунктами злочинів проти людяності (вбивство, зґвалтування) та за трьома пунктами воєнних злочинів (вбивство, зґвалтування, грабіж).

  Злочини були вчинені у ЦАР в період з жовтня 2002 по березень 2003 року силами Mouvement de Liberation du Congo. Як встановили в суді, Бемба був військовим командувачем, який знав, що сили MLC під його командуванням вчиняли або планували вчинити злочини.

  Попередній матеріал
  Євро-2016: на грі збірної України присутній Порошенко
  Наступний матеріал
  Бойовики вночі обстріляли Авдіївку – є постраждалі
  Теги:

  Горана Хаджича екстрадували до Гааги

  Младича можуть екстрадувати до Гааги протягом доби